Virüs ve Teknik Servis

Bilgisayarınızda oluşan hata ve sorunlarla ilgili bize danışabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Mersin bilgisayar servisi ve Gözde PC olarak en hızlı şekilde bilgisayar bakımı, onarımı ve tamir işlemlerini yerinde veya arızalı bilgisayarı sizin yerinizden alarak en güvenli ve kişisel bilgilerin gizliliğine en yüksek seviyede önem vererek yapmaktayız.

mersin-bilgisayar-servisi

mersin-bilgisayar-servisi

Günüzümde bir çok şekilde bilgisayar çökmesini, arızasını veya kilitlenmesini meydana getiren unsurlar bulunmaktadır. Arkadaşınızdan aldığınız bir flash diskte bulunan virüs bir anda tüm işletim sisteminizi ele geçirebilir. Bir önceki konumuzda ücretsiz bir virüs programındanda bahsetmiş olmamızla beraber kişisel veya şirketinizdeki tüm bilgisayarlar için yine ücretli ve daha foonksiyonlu virüs programları kurulumu yapmaktayız.

Bazı virüsler bilgisayarınızı tamamen çalışmaz hale getirirken bazılarıda çalışma hızını yavaşlatır veya kilitlenmeler meydana gelebilir. Her virüsün farklı davranış şekilleri ve hedefleri olabilir. Ve her virüs içinde format veya en baştan bilgisayar kurulumu gerekmeyebilir. Sonradan virüs programı kurularak virüs temizleme yapılabilir fakat bazı virüslerde bu sonradan kurulacak virüs programlarının internet üzerinden güncelleme yapmalarına izin vermeyebilir.

Günümüzde en sık rastlanan virüs türü internet sitelerinden bulaşan virüslerdir. O yüzden virüs programınızın bilgisayarınızda kurulu olan browserların gezintileri esnasında güvenlik kontrolü yapıp yapmadığını denetlemeniz kesinlikle gerekmektedir.

Bilgisayarınızda virüs varlığından şüpheleniyor veya varlığından kesin eminseniz bize iletişim bölümünden acilen ulaşabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz isterseniz yerinizde size gerekli desteği verecektir. Mersin Bilgisayar Servisi ve Gözde PC olarak sizlere her türlü teknik desteği ve hizmeti vermekten onur duyacağız.

Saygılarımızla
Bilgisayar Servisi

http://redstaglivechatcasino.strikingly.com/

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir