Kullandığınız bilgisayarların işlemcileri ısınır fakat olası durumlarda daha fazla ısınır. Bu fazla ısınmaların sorun teşkil etmesi durumunda, ısınmayı alt seviyeye indirmek gerekiyor. Bu genelde fanın doğru işlevini gerçekleşmediğinden kaynaklandığı bilinir. Fakat farklı problemler sebebi ile bilgisayar işlemcisi ısınabiliyor. Kullandığınız bilgisayarda birden fazla program aynı anda açıldığında ya da oyun oynandığı zaman işlemci  fazla efor harcadığı için ısınma yapabiliyor. Bu baş ısınma nedeni olabiliyor. Fakat bilgisayarınızda çok ağır, kasacak işler yapıyorsanız bilgisayarınız aşırı ısınma yapıyorsa başlıca problemlerin oluşacağı anlamına geliyor. Aşırı ısınma olunca hata mesajları ya da mavi ekran  çıkabiliyor. Bu sırada bilgisayar kendini kapatıyorsa ciddi problemin başladığının sebebidir. Fazla vakit kaybetmeden Mersin Bilgisayar Hastanesi  hizmetimizden faydalanarak, gerekli teknik servisi bizden alabilirsiniz.

 

Fazla Çalışan Bilgisayarlarda Meydana Geliyor

Genelde bilgisayarlar aktif olarak çalışabiliyor. Çok uzun saatler hatta günler olarak kullanabilir özelliklerde üretiliyor. Fakat oynanan oyunlar, açılan programlar bilgisayarınızın özelliklerine göre kasıyor. Aşırı kasma yapan bilgisayarlarınızda problem başlangıcı olduğunu unutmayın. Sistem devrelerini bozmaya kadar birçok arıza çeşidi ile karşılaşabiliyor. Mersin Macbook Servis hizmetini sizlere bu sebep ile sağlıyoruz. Bu tür durumlarda mutlaka bir teknik servise başvurulması gerekiyor. Mersin’de bulunan firmamız  bu hizmeti en iyi veren firmaların başında yer alıyor. Verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Gerek fiyat konusunda, gerekse kullandığımız yedek parçaların kaliteli olması sorunun ortadan tamamen kalkmasında büyük rol oynuyor.

 

Teknik Ekibimiz Oldukça Başarılı Hizmet Veriyor

Uzun zamandır mersinde tanınan bir firma haline geldik. Bunu verdiğimiz hizmetten ve kullandığımız birinci sınıf malzemelerden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Kullandığımız malzemeler orijinal olmakla beraber yaptığımız işin teminatını sizlere veriyoruz. Bizlere verdiğiniz arızalı bilgisayarları toplamda 2 ile 3 iş günü içerisinde bitirerek sizlere teslim ediyoruz. Yapılan arızalı bilgisayarınızın ne sebeple olursa olsun bir daha aynı arızanın meydana gelmesi söz konusu değildir. Kullandığımız yedek parçalar uzun seneler tekrardan alınmayacak  şekilde takılıyor. Kullanıcı hatası olmadığı sürece uzun seneler rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mersin Bilgisayar Parçaları değiştirmede verdiğimiz hizmet son derece başarılıdır. Herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.